شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 461

16,058 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل سعر ف زد أيست ف التجمع - غرفتين -متشطبة

    Catchers investment logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦١٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في كريسنت ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في بوليفارد ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو شقة في كمبوند بروميناد للبيع بمساحة 225م

    Spade consultancy logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع- 4 غرف- ماونتن فيو - هايد بارك

    Premium Homes logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٧٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام الفوري للبيع في فيليت سوديك

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٣٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة بجاردن فى ماونتن فيو اى سيتى

    متصدر

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 175 م دور تاني فيو بحيره استلام فوري

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز بالتقسيط على 8 سنوات كريسينت وواك

    Platinum Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩٨٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري37 الف شقة امام النادي الاهلي مقدم 220 الف

    Adviser Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 0% شقة امام انادي الاهلي في بلو تري قسط 12سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري23 الف شقة امام النادي الاهلي مقدم 135 الف

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري28 الف شقة امام النادي الاهلي مقدم 164 الف

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل باقل سعر في الكمبوند

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦١٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة بجاردن للبيع في سوديك فيليت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٩٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل على لاجون مباشرة في كمبوند ليك فيو 2

    Allocate Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع باقل سعر في الماركت

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة فيو لاجون في كمبوند ليك فيو 2 181م

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جاردن هايتس القاهرة الجديدة

    Grey Parrot Realty logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٢٥٢٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 0% شقة امام انادي الاهلي في بلو تري قسط 12سنة

    Adviser Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقة ريسيل- بالم هيلز-view land scape

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فيD5 تشطيب كامل اخر شقه متاحه متشطبه

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل-ذا سكوير تشطيب كامل باقل سعر في الماركت

    4C Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٩٬٥٨٦ جنيه/متر مربع