شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 469

16,058 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن بكمبوند هايلاند بارك!!!!

    The Icon Real Estate logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه و مفروشه بالكامل في التجمع

    Catchers investment logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو لاند سكيب بمقدم واقساط

    Nile Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع في فيليت التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في Stone Residence بتسهيلات

    Homy Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 235م للبيع في Mountain View iCity Club Park

    Homy Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في Stone Residence بسعر مميز

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في Stone Residence بسعر مميز

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بسعر مميز في بلو فيوز ميفيدا

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١١٩٬٠٦٢ جنيه

    شقة لقطة في قلب التجمع باقل سعر و مقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في Stone Residence بتسهيلات

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150 متر للبيع في الباتيو 7 بالتكييفات و الجهزه

    Homy Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة كبيرة متشطبة بالكامل للبيع بسعر مميز

    Smart Step logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف متشطبه بالتكييفات والاجهزه باتيو7

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في Stone Residence بتسهيلات

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فوري في امواردا متشطبة USL بالفرش

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في Stone Residence بسعر مميز

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في Stone Residence بتسهيلات

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه بالكامل استلام فورى فى

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150 متر للبيع في الباتيو 7 بالتكييفات و الجهزه

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالفرش بأقل سعر في التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في Stone Residence بسعر مميز

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين جاهزة للأستلام في القاهرة الجديدة

    Smart Step logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥١٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 235م للبيع في Mountain View iCity Club Park

    Homy Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150 متر للبيع في الباتيو 7 بالتكييفات و الجهزه

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع