شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 361

16,058 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.85 مليون شقه ارضى بجاردن 166م أمام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام 2026 بأقل سعر فيو رائع ريسيل بأقساط

    Remax The Address logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مغري للبيع في سوان ليك - جاهزة للاستلام

    Remax The Address logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٣٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع وسعر مميز في ايستاون سوديك

    Fortune Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٠٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 200متر فيو مفتوح في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٦٦٬٩٦٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري بالتقسيط علي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باطلالة مميزة للبيع في سوان ليك ريزيدنس

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دبل فيو فى موقع مميز واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٢٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب كامل باقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٦٦٬٩٦٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري بالتقسيط علي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف استلام فوري دبل فيو على اللاندسكيب

    ERE logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دور متكرر - سعر السوق موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في سوان ليك بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة لاستلام في الباتيو اورو لافيستا

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه باقل سعر برايم لوكيشين جاهزه للمعاينه

    Remax The Address logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦١٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في سوان ليك ريزيدنس بسعر مميز

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 127 متر للبيع في سوان ليك ريزيدنس بسعر مميز

    متصدر

    Remax The Address logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3 غرف موقع متميز في سوان ليك - ريسيل

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 111 م غرفتين في كلوب سايد اقرب استلام

    ERE logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٣٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بحمام سباحه خاص بكمبوند ليك فيو ريزيدنس

    Massar logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر لقطة باقل من سعر الشركةاستلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة تشطيب كامل في سوان ليك ريزيدنس

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨٥٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف مفروشه للبيع في ايستاون فيو لاندسكيب

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع