شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 366

16,058 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو بأميز و ارقى موقع تشطيب راقي

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١٠٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلاله رائعه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة تشطيب راقي لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٩٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م دابل فيو في كمبوند تاج سيتي التجمع الخامس

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل + استلم شهور فقط بجوار الــ AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بموقع مميز و افضل سعر

    why solutions logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٦٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه بمطبخ وتكيفات برايم لوكشن بااقل سعر

    Momentum logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه بمطبخ وتكيفات برايم لوكشن بسعر مميز

    Momentum logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 139 متر في زيد ايست

    Properties-Today.com logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٨٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي pool استلام فوري متشطبة غرفتين في فيليت .

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصري لدي The Icon شقة في التجمع الخامس اجمالي2.9M

    The Icon Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٣٬٩٣٤٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر كاش فالتجمع وافضل المشاريع امتلك وحدتك!

    The Icon Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصري لدي ذا ايكون شقة 158 متر التجمع الخامس |2.9M

    The Icon Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصري لدي ذا ايكون شقة 110متر التجمع الخامس|3.8M

    The Icon Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٢٤٤٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل استلم شهور فقط بجوار الجامعه الامريكيه

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٠٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي استلام فوري بأميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٨٢٦٬٦٥٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع فى موقع مميز واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٦٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بجوار AUC-بحري بفيو خيالي+ Large Garden

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصري لدي The Icon شقة في التجمع الخامس اجمالي 3.3M

    The Icon Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - تشطيب فاخر - بحرى - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو تشطيب راقي باميز موقع لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

1

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٨٨٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه بمطبخ وتكيفات برايم لوكشن بسعر مغري

    Momentum logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس بأميز و ارقى موقع لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

3

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ١٠٠٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي بالتكييفات بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٨٩٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصري لدي ذا ايكون شقة 110متر التجمع الخامس |2.9M

    The Icon Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع