شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 357

16,058 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مناسب للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع + روف تقسيط على 10 سنين في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في ستون ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع من لافيستا في التجمع السادس تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٤١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة في كمبوند زيد ايست zed east بنص سعرها

    clear scope logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الطابق الرابع للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة جوا فيلا +حمام سباحة خاص متشطبة سوديك

    Property Hills  One logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى سولانا موقع مميزبالتقسيط و اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٣٨٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز | بأفضل سعر 600 الف مقدم سولانا

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٧٢٨٬١٦٥ جنيه

    شقة للبيع فى بالم هيلز باقل مقدم 270 الف

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه وتطل علي حمام سباحه في تاج سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في التجمع من لافيستا تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٩٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط يصل ال 12 سنه في مجمع سكني راقٍ

    Egypt Best Properties logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأقل مقدم والباقي أقساط تصل إلى 12 سنة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٢٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٤٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى افضل موقع استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في الماركت في بالم هيلز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بسيتي جيت للبيع نيو كايرو اقساط علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5

    Treasure Real estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٦٩٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على لاندسكيب، تشطيب كامل في اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقه غرفتين 140 متر استلام فورى في ستون

    S signature logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في سولانا إيست بإطلالة مفتوحة، أفضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل من سعر الماركت واميز موقع

    why solutions logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع