شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 283

16,199 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣١٬٥٩٦٬٣٠٠ جنيه

    سوديك فيليت-اقل سعر شقة 181م بموقع مميز جدا للبيع

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٧٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بأقل سعر في سوان ليك | استلام سنه

    Merak Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس – تاج سلطان | تاج

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف للبيع في ماونتن فيو iCity–تشطيب سوبر لوكس

    Al Fanar Development and project management logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة الوحيدة بسعر قليل ولوكيشن لقطة في اي سيتي

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باتيو أورو تشطيب كامل جاهزة بسعر مميز

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع استلام فوري بالتجمع الخامس

    Mr .Estates logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز 115 متر للبيع بمشروع كريست

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٥٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف 3 حمام برايم لوكيشن دوبل فيو

    ERE logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باتيو أورو على البحيرات جاهزة موقع مميز

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز نصف تشطيب استلام فوري سوان ليك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٦٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوان ليك ريزيدنتس باقساط

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٧٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالم هيلز على الفيلات جاهزة بسعر مميز

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في الماركت بموقع متميز

    متصدر

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مميز بكمبوند مونتن فيو

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع سوان ليك ريزيدنس باقساط

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى ماونتن فيو اى ستي باقل سعر فى الماركت

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوان ليك ريزيدنتس التجمع الخامس باقساط

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٨٢٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه + جاردن استلام فوري للبيع في الباتيو اورو

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بحري صريح برايم لوكيشن بمقدم 5%

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١٨٣٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيستاون فيو على جاردن

    Conquer Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٢٨٬٥٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في ديستركت 5 التجمع الخامس .

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٣٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف للبيع في كمبوند لؤلؤة القاهرة الجديدة

    Al Fanar Development and project management logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي التجمع بتقسيط علي 12 سنة

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٥٬١٧٥ جنيه/متر مربع