شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 279

16,199 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن ريسيل بكمبوند فيلدج جاردنز قطامية

    Darcom for Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن كبيرة متشطبة بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٣٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل ارضى بجاردن فى كمبوند الباتيو أورو

    Darcom for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في البوليفارد على حمام السباحة بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٤٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفه للبيع داخل بالم هيلز - القاهرة الجديدة

    Ninety Two logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٨٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون ٤١٥م فاخرة للبيع في كمبوند ماونتن فيو

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤١٧ متر مربع

    ٢٣٩٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري | شقة 209م | كمبوند ازاد

    Darcom for Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو أورو | شقة للبيع ريسيل استلام فوري 200م

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر مميز فى كمبوند الباتيو أورو لافيستا

    Darcom for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بجوار الجامعة الامريكية

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري | شقة 142م | كمبوند ازاد

    Darcom for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو أورو | استلام فوري سوبر لوكس شقة مميزة168م

    Darcom for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156 متر فيو مفتوح على لاندسكيب فى ديستريكت 5

    MD Signature logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لقطة متشطبة استلام فوري جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م للبيع في Lake View 2 – القاهرة الجديدة

    SKEEP logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٤٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو أورو | شقة للبيع ريسيل استلام فوري 200م

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مستقلة فى الدور 130متر فيو مفتوح بحرى دور ثانى

    MD Signature logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو في ميفيدا بأقل سعر

    Views for Real Estate logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو أورو | شقة للبيع 200م استلام فورى بأقساط

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل ارضى بجاردن فى كمبوند الباتيو أورو

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري | شقة 209م | كمبوند ازاد

    Darcom for Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ارضي بجاردن بفيو مفتوح VIP لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 141م في ماونتن فيو هايد بارك بموقع مميز

    Views for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 238م تشطيب مالك موقع متميز جدا ميفيدا

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو - التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع