شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 287

16,199 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق مميزة في سعاده متشطبة وأنظمة سداد مرنة

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بسعر مميز في سوان ليك

    why solutions logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٦٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري باقل سعر فالسوق بحري

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع مفروشة بالكامل في ليك فيو ريذيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري استديو 73م + جاردن 51م بفيو على بارك

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٦٣٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف نوم في ميفيدا لوكيشن مميز جاهزه للسكن

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 170م في اي سيتي شامل اشتراك النادي

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة برايم لوكشين ف سوديك فيليت

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز جدًا بفيو مباشر على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ١١٢٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م بسعر أقل من سعر السوق في MV I City

    AK Circle logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل موقع مميز في Phoenix SLR

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فاخرة في سعاده بالقاهرة الجديدة بتسهيلات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري استلام فوري بسعر مميز في الباتيو اورو

    why solutions logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بإطلالة مزدوجة و موقع متميز

    why solutions logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف في اي سيتي لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك في سعاده بتشطيب كامل وتقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في سعاده القاهرة الجديدة بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بأقل مقدم في بالم هيلز نيو كايرو

    why solutions logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٤٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الطرح الجديد في سعاده شقق متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالكامل بسعر وموقع مميزين - VGK

    why solutions logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى تاج سيتي شركه مدينه مصر استلام

    Sedra Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف متشطبة بحري بفيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبة بسعاده القاهرة الجديدة بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للاستلام ) fully finished بفيو كورنر

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام، تشطيب فاخر، بحري، أقل سعر

    why solutions logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع