شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 282

16,199 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستوديو بجاردن للبيع بمقدم 400الف في تاج سيتي

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٠م للبيع في لا فيستا باتيو أورو

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم | ميفيدا بلو فيوز

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٣٤٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حصرية | ميفيدا بوليفارد

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٢١٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس ٢

    متصدر

    Premier Property logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٣٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم واطول فتره سداد شقه متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه ارضي بجاردن باحسن سعر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز – شارع شمال الشويفات بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مفتوح باقل سعر في هايد بارك - قسط 8 سنين

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٩٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه رائعه لوكشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه للبيع بموقع متميز في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٥٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة 3 غرف باكبر جاردن 217متر للبيع في تاج سيتي

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3 نوم - موقع مميز في ليك فيو ريزيدنس 2

    Blu Real Estate Marketing logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٨٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم واطول فتره سداد شقه متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٥٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه متشطبه باحسن سعر في ليك في ريسيدنس 1

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم واطول فتره سداد شقه متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تاج سلطان تشطيب كامل بسعر مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرةللبيع في أرقى مواقع التجمع الخامس هايلاند

    Smart Location Group logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة زيد ايست متشطبة احلي تقسيمة ريسيل

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٨٠٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع