شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 23

16,430 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٧٩٬٨٦٦ جنيه

    شقة في نوراي, بمقدم 5%, تقسيط علي 8 سنين

    Smart Move logo image

    نوراي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري سعر مميز - افضل تقسيمة استلم الان

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشقة في ماونتن فيو اي سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٦٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل باقل من سعر الشركه استلام 9 شهور

    IRTKAZ logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 128م - فيو لاجون - برايم لوكيشن

    Pro House logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٥٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز جدا واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة ميفيدا بأقساط اعمار

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل - اقل سعر موقع مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري - Double View + بواجهة بحري على اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل موقع متميز جدا للبيع لاميرادا

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٨٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو لانداسكيب و حمام سباحة للبيع في مونتن فيو

    Key Point for real estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع متشطبه بالكامل باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٩٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بوليفارد 4 غرف للبيع مفروشة ميفيدا سعر مميز

    متصدر

    Platinum Properties logo image

4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٣١٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في ماونتن فيو اي سيتي لاجون,240م

    Prime Company logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو دور ارضي 60م التجمع الخامس White Residence

    Eureka Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس للبيع في بالم هيلز - كليو

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة استلام قريب تقسيط نص سنوي في PHNC

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس 345م للبيع بدون تشطيب تسليم فوري

    متصدر

    Amlak akareya logo image

3

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز شقة متشطبة بالكامل في سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري فيو لاندسكيب استلام فوري تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 70متر استلام فوري باقل سعر موقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن حمام سباحه 191م استلام فوري باقل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه جاهزة لاستلام في سوديك فيليت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تطل على اللاند سكيب ميفيدا 3غرف سعر مميز

    متصدر

    Platinum Properties logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع