شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 26

16,366 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة دور اول استلام فوري تطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز، نيو كايرو

    Treasure Real estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في كمبوند ايستاون فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٥٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه تطل علي مساحات خضراء في ليك فيو ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٩٧٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في ديستركت 5 شقة بفيو مفتوح و اقساط 7

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ذا سكوير قلب التجمع

    Global Hills logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا سكوير استلام فوري

    Global Hills logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٢٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه سوبر لوكس بالتكيفاتو المطبخ فيو حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقة في ماونتن فيو آي سيتي، تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه في كومبوند ليك فيو متشطبه

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بسعر مميز و موقع مميز ماونتن فيو

    why solutions logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في سوديك بمساحه كبيره و فيو مميز

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٠٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ١٣٣ متر استلام ٢٠٢٧ خالصه الاقسات

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠٩٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مش هتكرر استديو 84م باقل سعر في تاج سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن & استلام فوري & متشطب & مقدم و اقساط

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط جاهزة للسكن فى تاج سيتى

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك باقل مقدم واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بالفرش تشطيب مميز فى التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 186م للبيع متشطبة بالفرش و الاجهزة استلام فوري

    متصدر

    GCR Developments logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام بفيو مفتوح وبحري

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية | شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للبيع بسعر مميز وباطلاله مميزه في التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفيو مفتوح استلام فوري

    Global Hills logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ذا سكوير اقل من سعر السوق بسعر لقطه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع