شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 198

16,283 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٩٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بمقدم10% فقط فيو علي اكبر لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٠٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالمطبخ وتكييفات فى ليك فيو ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٤٦٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 166م متشطبة بالتكييفات- 3غرف-زيد ايست - أقساط

    East wing logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٩١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 127م متشطبة بالكامل للبيع في زيد أيست - ريسيل

    Remax The Address logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٩٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة متشطبة بسعر قديم ف زيد ايست التجمع بجاردن

    Remax The Address logo image

4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٨٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 630 الف (بخصم للكاش 50 % ) في تاج

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بمقدم10% فقط فيو علي اكبر لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٠٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف دقايق من شارع التسعين 0%مقدم+قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة 181م ريسيل في ليك فيو 2 فوري

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٧٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه استلام قريب علي 8 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ديستركت 5 جاهز الاستلام موقع مميز مقدم %10

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٥٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه لاستلام من مراكز موقع مميز في ديستركت 5

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز ديستركت 5 جاهزه الاستلام مقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزه الاستلام في ديستركت 5 قسط علي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ديستركت 5 للبيع جاهزه الاستلام قسط علي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 موقع مميز

    KAMF logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع متشطبه في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر وموقع مميزين - ميفيدا

    why solutions logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٧٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه قريبه من الاستلام اقساط علي 7 سنوات ديستركت 5

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فوري للبيع كمبوند PATIO ORO لافيستا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مراكز ديستركت 5 جاهزه الاستلام مقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في موقع متميز مراكز ديستركت 5 جاهزه الاستلام

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٧٦٬٧٦٦ جنيه

    شقة مميزة كاملة التشطيب بسعر مميز ريسيل في زد ايست

    Remax The Address logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بانوراما تشطيب كامل استلام فوري ف فيلدج جاردن

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٣٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب بموقع مميز جدا بمقدم: 8,890,000

    Remax The Address logo image

4

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع