شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 196

16,283 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 140 متر بجنينة بمقدم و قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بفيو مميز جدا استلام فورى وباقل سعر

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبه باقل سعر في السوق

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو للبيع بموقع مميز في ميفيدا التجمع الخامس

    متصدر

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م للبيع في ايستاون بتشطيب مودرن , فيو مميز

    متصدر

    I-Zone logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار الهايد بارك وخطوات للتسعين والدائرى الاوسطى

    ريفالى, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩١م للبيع في كمبوند ميفيدا القاهرة الجديدة

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 140 متر بجنينة بمقدم و قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة كورنر -استلام فوري-متشطبة بالكامل للبيع

    Right Direction logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٨٣٨٬٣٢٠ جنيه

    شقة للبيع في أرجامي-موقع مميز وتقسيط حتى 2031

    Capital Lords Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين كورنر بسعر لقطه وفيو بحري استلام فوري

    Right Direction logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة-لوكيشن بحري مميز-استلام فوري

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٥٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فوري للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين ريسيل بافضل سعر وعلى الماجيستيك ليك

    Right Direction logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٥٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م متشطبة أقل من سعر السوق تطل على حديقة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٨٬٣٨٢ جنيه

    شقة مميزه بجاردن للبيع في تاج سيتي Clubside

    Capital Lords Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153 م كمبوند لافونتين جولدن سكوير استلام فوري

    Zein for real estate logo image

    لافونتين, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٢٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه بفيو مميز قسط يصل ل 10 سنوات بجوار AUC

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥١٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري وبأرخص سعر في الماركت-بحري

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فى زد ايست التجمع متشطبه بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٣٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقلب التجمع مع لافيستا الباتيو بالقرب من AUC قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة جاهزة ومتشطبة بأقل سعر في الباتيو اورو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في كمبوند إيستاون القاهرة الجديدة

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر و لوكيشن مميز شقة ٣ غرف للبيع كمبوند ذا سكوير

    Spade consultancy logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع