شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 195

16,283 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند ليك فيو ريزيدانس

    ABAZA for real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم للبيع في قلب التجمع - شقة بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ميفيدا باقل سعر بالماركت

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف شقة في كمبوند سوديك ايستاون متشطبة بالكامل

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند اي سيتي ماونتن فيو ارضي بجنينه 110 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر شقة 170م بفيو لاجون موقع مميزلفترةمحدوده

    Bright logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع جديد لماونتن فيو-التجمع الخامس-شقق بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت متشطب اقل سعر برايم لوكشين جاهز للمعاين

    متصدر

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة موقعها مميز غرفتين في سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٦٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة 3غرف في ايستاون سوديك لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة ارضي 165م+جاردن 25م استلام فوري !

    متصدر

    Bright logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم جاهزة للمعاينه في ستون ريزيدنس بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٦٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد في التجمع الخامس- ماونتن فيو - مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة متشطبة ريسيل على جاكاراندا -سوديك

    Allocate Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١١١٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ليك فيو ريزيدنتس مفروشة بالكامل

    متصدر

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح اول مرحلة مشروع جديد في التجمع - شقق بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٥٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح مشروع جديد في ماونتن فيو التجمع الخامس-5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر شقة بالفرش 3 غرف بفيو مميز في ايستاون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ليك فيو ريزيدنتس مفروشة بالكامل

    متصدر

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٦٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ليك فيو ريزيدنتس 2 باقساط

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم + حديقة في التجمع الخامس بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن شقة 125م+جاردن 60م متشطبه فيومميز !!

    Bright logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر شقة 135م+جاردن30متشطبه استلام فوري الان

    متصدر

    Bright logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع