شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 201

16,283 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 235متر فيو مفتوح للبيع في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تسليم فوري بإطلالة على حديقة مفتوحة في ذا سكوي

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف في MV1.1 اقل مقدم و توتال 9 مليون

    Makanak Investments logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في باتيو أورو – نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٧٩٥٬٣٥٠ جنيه

    شقة 165م متشطبة بالمطبخ والتكييفات استلام فورى

    East wing logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس بموقع مميز

    Conquer Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على المناظر الطبيعية في بالم هيلز نيو كايرو

    Do estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٧ متر مربع

    ٩١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مغرى فى تاج سيتى فيو لاند سكيب امام مطار

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة نادرة موقع مميز ماونتن فيو هايد بارك

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بموقع متميز في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٩٦٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع 3/4 تشطيب لوكيشن مميز باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 194متر ارضي بجنينة للبيع في لاميرادا متشطبة

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه وحمام سباحه-فيو بحيره-للبيع في ليك فيو

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٣٬٢٠٠ جنيه

    للبيع في district 5 شقة 2 نوم تطل علي حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فندقي في اسكان الجامعه الامريكية

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب كامل مع المطبخ فس ذا سكوير

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة دبل فيو ماونتن فيو آي سيتي للبيع

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م برايم لوكيشن امام الرحاب بالتجمع بقسط 8 س

    Roots Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاردن شقه للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Conquer Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو بول الترا سوبر لوكس-ريسيل-ف ميفيدا افينيوز

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة على اللاجون ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٦٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 2غرفة متاحه للبيع داخل ليك فيو ريزيدنس 2

    Ninety Two logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو بفيو مباشر علي البحيره

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٩٣٬٤٥٧ جنيه/متر مربع