شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 145

16,283 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع بافضل فيو في تاج سيتي

    Show Views logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة تشطيب كامل بالأجهزة والأثاث اول استخدام

    Aqar Misr logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٦ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٧٨٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه لقطه علي اكبر فيو لاند سكيب في التجمع

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بحديقه للبيع باقل مقدم و اطول اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٦٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو متشطب للبيع في تاج سيتي

    Show Views logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في الدوليه بمقدم 5% فقط بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بحري فيو لاندسكيب بمقدم 5٪ - سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩١٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل في ريجينس سكوير بمقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقة 3غرف في لافيستا الباتيو اورو بقسط 5 سنين

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلاله مميزه في زيد ايست و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر اقل من الشركه شقه للبيع في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن كبيره فيو بحري بالكامل بجوار auc بخصم

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بالفرش والاجهزه وتكيفات في التجمع

    Roots Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القاهره الجديده اطلاله علي المسبح

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بقسط يصل 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة للبيع دايركت على المسبح و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٦١٬٤٢١ جنيه

    ريسيل في هايد بارك ماونتن فيو 3 غرف استلام 2027

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع متشطبه في كمبوند ريجينس بارك

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٩٩٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في موقع مميز متشطبه و استلام سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٤٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في موقع مميز في ريجينس سكوير شقه للبيع باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل مطله على مساحات خضراء و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١١٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو علي اكبر لاندسكيب امام هايد بارك بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٦٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل استلام قريب و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور اول بإطلالة مفتوحة مع امكانية التقسيط

    Aqar Misr logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع استلام قريب، مقدم 400 ألف، للبيع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع