شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 148

16,283 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٧٧٬٠٠٠ جنيه

    5 دقائق من AUC شقة 225م فاخرة استلام فوري التجمع

    Impact Investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في زيد ايست متشطبة + الفرش ( فوري)

    Catchers investment logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦١٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م متشطبه واستلام فورى+بمقدم4.3 مليون

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بمقدم10% فيو علي اكبر لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ايست تاون بفيو على جاردن

    Conquer Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في ميفيدا بوليفارد فيو حمام سباحة متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٤٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م متشطبه واستلام فورى+بمقدم4.3 مليون

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه قسط علي 10سنين اقرب استلام

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استديو استلام فوري بافضل فيو للبيع في تاج سيتي

    Show Views logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة بجوار Hyde parkمقدم0%بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بمقدم10% فقط فيو علي اكبر لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٠٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ستون ريزيدنس

    New Capital Home. logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م استلام فوري متشطبة بالكامل فيو جاردن

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    استديو استلام فوري متشطب للبيع في تاج سيتي

    Show Views logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه الترا سوبر لوكس جاهزة للسكن

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    في اميز لوكيشين بالتجمع شقة(171م) RTM فيو pools

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في ميفيدا ارضي بجاردن جاهزة

    Catchers investment logo image

2

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٩٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ماونتن فيو هايدبارك استلام فوري

    Catchers investment logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٠٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحة استلام فوري متشطب في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

استوديو

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١١٦٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في سيتي جيت الديار القطريه

    متصدر

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م متشطبه واستلام فورى+بمقدم 4.3 مليون

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 137م + جاردن 75م متشطبة استلام فوري بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٦٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقه واسعه تطل علي مساحات خضراءبخصم 50%

    Step One Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 214م ريسيل متشطبة استلام فوري ميفيدا بوليفارد

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٦٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس rtm اوبن فيو وسعر مميز في الباتيو اورو

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع