شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 144

16,283 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالجولدن سكوير للبيع موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٦٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد استلام فورى تقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٦٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 280 الف وأقساط على 7 سنوات فى سيتى جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في District 5 ,التجمع الخامس باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لقطه شقه ٣غرف باكبر جاردن لشقه في اي مشروع

    متصدر

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٩متر ٣ غرف تشطيب كامل في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالكامل - تقسيط علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل في جولدن سكوير موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠١٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٣٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للتسليم عام ٢٠٢٧ في سيتي جيت سافير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلاله مميزه على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في تاج سيتي - شاليه

    Treasure Real estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في كمبوند جايد استلام فوري تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٥٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل - كمبوند متكامل برخصة جولف - تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل مقدم في تاج سيتي جاهزة للسكن

    Sonic For Real-Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للأستثمار - تشطيب - 10 سنوات تقسيط - سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة ف سوديك شقة متشطبة بلوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم ٥٪ وقسط على ١٠ سنوات استلام 2030

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140 م نص تشطيب كورنر خطوات للجامعه الامريكيه

    Gaby's Homes logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط على 8 سنوات في جولدن سكوير - سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٩٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز - شقه متشطبه بالكامل - بمقدم و اقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل فيو علي الجولف - تقسيط 10 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٣٠٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه شقةبمطبخ وتكيفات للبيع في بالم هيلز نيو كابرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٦١٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3 غرف باقل سعر في ميفيدا

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٩٩٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن كورنر و بتشطيب رائع في ستون رسيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٦٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد متشطبة استلام فورى تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٤٬١٧٩ جنيه/متر مربع