شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 140

16,283 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف 176 متر في ريجينس سكوير التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٩٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غ بحديقة 99م بدون مقدم واقساط 12سنة ف أورجامي

    Summit Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل تشطيب بكمبوند بروميناد

    Gold Routes logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند باتيو اورو

    Gold Routes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – التجمع الخامس، القاهرة الجديدة

    Laucienda For Real Estate logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 161م للبيع في إيستاون التجمع الخامس

    Ninety Two logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 نوم | استلام فوري |سوديك ايستاون | التجمع الخامس

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مميز بحيرات في كمبوند ذا سكوير

    Chances Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غ بدون مقدم واقساط 12سنة فيومميزع طريق السويس

    Summit Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند اللوتس – 3 غرف نوم

    Eastmark logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غرفه نوم استلام فوري فيو لاندسكيب بافضل سعر

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم واقساط 12سنة شقتك ع طريق السويس مباشر

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا الباتيو أورو | استلام فوري تشطيب كامل 3نوم

    Darcom for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في ريجنتس سكوير الدولية، القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطب كامل للبيع رجينتس سكوير القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٣٦٬٢٩٥ جنيه

    شقة بجاردن 45م ريسيل/إمكانية تقسيط مقدم مع المالك

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٤٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل عرض ريجنتس سكوير القاهرة الجديدة تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٤٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف 164م ادفع 3مليون اوكاش12.470.00

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف نوم استلام قوري بسعر لقطه متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا الباتيو أورو |شقة ريسيل 200م | استلام فورى

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ريجينس سكوير التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة انيقه متاحه للبيع في كمبوند ازاد - بتصميم مميز

    Ninety Two logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع في ريجنتس سكوير القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٤٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ارقي مناطق التجمع – كمبوند ذا سكوير

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع