شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 136

16,283 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو فيو مول مباشر

    KAMF logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك فيو مميز

    KAMF logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو متشطبة بالكامل

    KAMF logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه كاملة التشطيب مع الحكير + تقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٧٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم أستلام فوري أمام بوابة الرحاب بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيست تاون – سوديك القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو موقع مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي (المنطقة T)، القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو فيو لاجون

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ميست, متشطبه بالكامل, بمقدم 6% فقط

    Smart Move logo image

    ميست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو هايد بارك الدور الاول

    KAMF logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى فى ماونتن فيو - هايد بارك

    KAMF logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو موقع مميز

    متصدر

    KAMF logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو فيو مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك القاهرة الجديدة جاهزة للسكن

    KAMF logo image

1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع السريع 134م ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك موقع مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميز في ماونتن فيو هايد بارك فيو لاند سكيب

    KAMF logo image

3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو مباشرة على الكلوب هاوس

    KAMF logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك مساحة مميزة

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك جاهزة للسكن

    KAMF logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو بسعر مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بـ14 مليون كاش او 678الف ربع سنوي

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع