عقارات 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 17

17,100 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بعقد قديم في سيتي جيت

    Premier Property logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن كورنر للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 3 غرف بالمراسم التجمع الخامس

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن تشطيب كامل موقع مميز علي ڤيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه80%متشطب دبل ڤيو مفتوح علي لاندسكيب وحمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • تاج سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تاج سيتي

    1 - 3 غرفة

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في إيستاون

    Treasure Real estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن اقل سعر متر 19,000 تقسيط حتى 72 شهر

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في إيستاون سوديك

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فاميلي هاوس في موقع متميز بجنينه كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا سكاي للبيع استلام فوري بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • سنشري سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨١٦٬٢٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سنشري سيتي

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جايد متشطبة سوبر لوكس بحري بفيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل في سيتي جيت

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ڤيو مميز على حديقه اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٥٤٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع في إيستاون

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر استلام فوري تشطيب كامل ڤيو حمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٧٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • ميفيدا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٩٢٦٬٨٨٨ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ميفيدا

    1 - 3 غرفة

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر مساحه ايفيلا روف فيو مفتوح بأحسن سعر في السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦١٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى موقع متميز فيو على لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستون ريزيدنس بفيو مفتوح على البول واللاندسكيب

    clear scope logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 210 متر برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • استر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Times Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    3 غرفة

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في كمبوندات التجمع الخامس - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بالتجمع في لفضل كمبوند 177م امامية

    متصدر

    Golden Future International logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري 150 م بالمطبخ

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف المراسم برايم لوكيشن استلام فوري 165 م

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب حديث دوبلكس فيو مفتوح(محدود)في سوديك ايستاون

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٨٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٥٦٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • اكاسا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    DAR Al Alamia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,أكاسا

    2 - 3 غرفة