عقارات غرفة واحدة رخيصة للبيع في التجمع الخامس

333 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا كريست في التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في Taj City تاج سيتي سعره لقطه

    Sweet Home Realestate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مباشرة على حمام السباحة بسعر أقل مغري .

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر أقل من سعر السوق في ليك بارك .

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة التجمع الخامس اقساط علي 14س واستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • سولاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة التجمع الخامس اقساط علي 14س واستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع ف بالم هيلز التجمع باقل سعر

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أحسن سعر ستوديو إطلالة مفتوحة بحري | فيو تحفة

    Edge Real Estates logo image

1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٩٬٥٠٠ جنيه

    بالم هيلز-ستوديو 70م بحري متشطب دايركت علي اللاجون

    YaKan Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٥٦٬٢٥٠ جنيه

    بالم هيلز-ارخص ستوديو بحري 70م متشطب فيو اللاجون

    YaKan Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت جاهز للاستلام للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز-ستوديو72م ارضي بجاردن متشطب فيو اللاجون

    YaKan Properties logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مش هتكرر استديو 84م باقل سعر في تاج سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع مميز جدا في ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى موقع مميز فى طرح جديد من ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة فى سعادة بالتجمع بمقدم5%فقط

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    قرية البوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٧٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة ريسيل/تقسيط6سنين بحري بأقل سعر ف تاج سيتي

    Summit Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو غرفة واحدة بجاردن في تاج سيتي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ارضى بالتقسيط تشطيب كامل جاهز للسكن

    Do estate logo image

1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٣٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع ريسيل باقساط تشطيب لوكس / ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • هوب

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٣١٬٧٠٧ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,هوب

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة بفيو فلل-بالم هيلز نيو كايرو(ريسيل)

    Allocate Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع مميز مع روف بسعر أقل من سعر السوق.

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة التجمع الخامس اقساط علي 14س واستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة التجمع الخامس اقساط علي 14س واستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو ب لوكيشن مميز جدا في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • سولاي ميزون إس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development

    استوديو, 1 - 2 غرفة