عقارات 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 22

17,103 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن بأقساط استلام فوري ماونتن في فيو اي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٤٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في إيستاون

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا سكاي جاردن جاهزة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر شقه فيو لاجون دايركت 3 غرف بحري

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس اول سكن بحري فيو لاندسكيب

    متصدر

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بأفضل سعر في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالكامل فى موقع مميز جدا

    IRTKAZ logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن متشطبة في ستون ريزيدنس

    Sonic For Real-Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع آي فيلا جاردن استلام فوري ماونتن فيو آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مميزة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه فى موقع مميز بتقسيط 6 سنوات

    IRTKAZ logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٤٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٩٩٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف نوم استلام فوري موقع مميز

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في District 5 – NHD Apartments

    Realtors logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧١٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل 3 غرف نوم في موقع متمبيز فى جايد

    متصدر

    Do estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا موقع مميز جدا للبيع باقل مقدم

    Global Hills logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شهور شقة متشطبة بفيو water feature اقساط6س

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بسعر أقل من سعر السوق في ماونتن فيو

    Premium Homes logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٣٨٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا الباتيو أورو للبيع تشطيب كامل استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن الراقي | شقة لقطة في كمبوند جايد(Jayd)

    The Homies logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٠٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام خلال 3 شهور بالتقسيط فى جايد

    متصدر

    Do estate logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الحي الأول - التجمع الخامس - موقع

    D COMUNITA RE logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع