عقارات 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 16

17,100 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط بأقل مقدم بكمبوند بلوتري التجمع

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في بيت الوطن - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    قطعة أرض

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هيكل للبيع بالحى الرابع خطوات من التسعين و النوادى

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن 254م اقل سعر و اميز لوكيشنفى المشروع

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٢٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مميز في سيتي جيت

    Premier Property logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٨٧٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع ماونتن فيو هايد بارك

    NIFE Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٢٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • ذا بلاتو

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديستريكت 5

    1 - 3 غرفة

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا موقع مميز جدا للبيع باقل مقدم

    Global Hills logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي +حديقة كامل التشطيب في تريو جاردينز

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام فوري أقساط على 3 سنين في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٤٣٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بيت الوطن 3 غرف بالتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة واسعة | زد إيست | 3 غرف + غرفة مربية

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • جايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,جايد ريزيدنس

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٩٧٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للسكن الراقي فرش كامل جاهزة للسكن الفور

    Catchers investment logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس 3غرف بسعر مغري جدا للبيع وفيو مفتوح

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٦٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على البحيرة تشطيب فاخر تسليم فـــــوري 268 مــــتر

    Egypt Best Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخر بالاجهزة و الفرش على البحيرة مباشرة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • لاجون بيتش بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٤٧٧٬٥٧٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,لاجون بيتش بارك

    2 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري قسط ع سنتين ع الفيو زون الحي الثانى

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢١٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 216م في ماونتن فيو هايد بارك فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة - اي فيلا روف 234م متشطبة بافضل فيو

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦١٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في مرحله ماونتن بارك اي فيلا روف 230م

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة اي فيلا فيو مباشر علي اللاجون 225م

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • وي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Landmark Sabbour
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,وي ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 12

    أي فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف 280م في مرحله ماونتن بارك لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٢٢٬٧٨٢ جنيه

    كاملة التشطيب بفيو على الجاردن مع أمن على مدار

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع استلام فوري بسعر قابل للتفاوض

    Global Hills logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم ٥٪ قسط على ١٠ سنوات في قلب التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع بيت الوطن بحديقة وتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • فيليت كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١١٥٬٧١٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,فيليت

    2 - 3 غرفة