عقارات رخيصة للبيع في التجمع الخامس

4,256 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬١٤١٬٦٠٠ جنيه

    يمقدم 3.1 م شقة استلام فوري بفيو ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٤٠٠ جنيه

    يمقدم 2.4م شقة استلام فوري بفيو ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    يمقدم 1.9م شقة استلام فوري بفيو ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٠٢٬٧٧٧ جنيه

    باقل سعر شقة 132م بحري فيو مفتوح علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٤٢٬٩٧٠ جنيه

    شقه 142م بحري فيو landscape وبرايم لوكيشن بالتفسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وايت ريزيدنس استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٥٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة | حمام سباحة وجاردن | سوان ليك

    Smart Home logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي الحديقه الرئيسيه أقل تقسيط سعر لونش

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ببيت الوطن تبعد 700م من النادي الاهلي

    El Hefny Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٢١٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • ايزولا كواترو 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٤٠٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه وفرصه للاستثمار الحى الاول-بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه وفرصه للاستثمار الحى الاول-بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقتك فى الحى الرابع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقتك فى الحى الرابع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقتك فى الحى الرابع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • هوب

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٩٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,هوب

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقتك فى الحى الرابع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل بمقد أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقتك فى الحى الرابع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بيت الوطن الحي الأول استلام فور سعر مميز

    El Hefny Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (177متر)بخصم مميز تشطيب راقي بفيو مفتوح على الجولف

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2مليون=(فيلا 290م+3ادوار+اجمدفيو مفتوح+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري باقساط على٣ سنوات في بيت الوطن

    New Avenue Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 142م في ليك فيو ريزيدنس 2

    Premier Property logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٨٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز بكمبوند بيجونيا خلف الجامعة الأمريكيه

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر في الماركت للبيع -فيو ولومكيشن مميز

    Right Direction logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • سولاي ميزون إس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 2 غرفة