عقارات 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 14

17,100 عقارات أخرى
  • 6

    تاون هاوس

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة في اميز موقع في التجمع

    IRTKAZ logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ليك فيو ريزيدنس 2 بسعر و لوكيشن مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٨٠٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٥٩١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بارقى موقع بجوار الجامعة الأمريكية استلام سنه

    Picky Properties logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٣٦٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تاج سيتي علي طريق السويس

    Z Investments For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ٢١٠م للبيع في الباتيو ٧ | تطل علي البول

    Circle Realestate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • بارسلي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,زيد إيست

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع موقع مميز في كمبوند تاج سيتي 166م

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 ماستر بباركنج في ديستركت 5 – فرصة استثمار

    متصدر

    clear scope logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تاج سيتي في التجمع الخامس

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع آي سيتي كلوب بارك جاهزة بسعر مميز

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة للبيع في إيستاون

    Experts Home logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • ديچار

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديجار

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 12

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهز للاستلام تشطيب كامل في تريو جردنز

    Spade consultancy logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ استلام 6 شهور بأطول فترة سداد

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب راقي جداً 250 متر فيو امامي مميز بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة كورنر بالفرش ريسيل | ايستاون سوديك

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا روف استلام فوري موقع مميز جدا

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • ريفالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٤٥٬١٧٤ جنيه

    خطة السداد: 70
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريفالى

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بحري موقع مميز في دسنركت 5

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة بالكامل

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٨٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بجاردن بحري للبيع استلام فوري ماونتن فيو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة مع خصوصية جاهزة للاستلام الفوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه 3غرف متشطبه في فيفث سكوير بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • ڤي 40

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الشمالي,فى40

    3 - 5 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيت الوطن 3 غرف تقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز مع مدخل مباشر على المحور الرئيسي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٢٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجنينة في چايد تشطيب كامل فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر اقل من الشركه ف تاج سيتي

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراً فيلا مستقلة في بالم هيلز التجمع |

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • ذا مارك فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    The Marq
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا مارك ڤيل

    3 غرفة