عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 17

8,770 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه110متر ارضي بجاردن دايركت ڤيو بول في هاسيندا

    Rokn Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرف + روف دبل فيو اقساط على 9 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز 2 غرف فيو لاجون بتقسيط على 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز 2 غرف فيو لاجون بتقسيط على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر طرح لشاليه في أوجامي بمقدم 5% فقط

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • جميله

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٢٥٬٤١٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    New Jersey Developments
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش,جميله

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٤٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم للبيع في راس الحكمة متشطب عللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه للبيع متشطب بالتكييفات قرب غزالة باي

    Property Hills Star logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع راس الحكمة (جيفيرا) 91 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١١٤٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه للبيع غرفتين بحديقه خاصه بسعر قديم

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع Hacienda Bay استثمار ساحلي بعائد قوي

    Mr .Estates logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٧٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • ليا مراسي من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مراسي

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٢٢٬٤٠٠ جنيه

    شاليه علوى+رووف مجهز بالكامل بإطلاله بحر طرح جديد

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٧٨٬٩٩٠ جنيه

    شاليه مجهز كاملا مباشر على لاجون و بحر | طرح جديد!

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٧٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٤٥٬٧٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن مجهز كاملا على لاجون مباشر | طرح جديد

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة كامل التشطيب لاجوون فيو

    Roots Development logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٩٨٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين دبل فيو دايركت لاجون أستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • بيتش فرونت تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٥٢٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,بيتش فرونت تاورز

    1 - 3 غرفة

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين دبل فيو دايركت لاجون أستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين دبل فيو دايركت لاجون أستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم5%تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧١٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر شاليه متشطب مطل علي البحر مقدم 0% .

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية صف اول علي بحر اقساط تصل الي 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٠٤٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • مار باي راس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,مار باي

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في هاسيندا واتر بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٣٠٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله مباشره علي اللاجون متشطبه بالكامل مقدم 1,9

    Egypt Best Properties logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٢٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في بيت البحر بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٣٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5% تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لاجوون فيو كامل التشطيب بموقع مميز

    Roots Development logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • مصيف راس الحكمه

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٩١٦٬٢٨٨ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,المصيف

    1 - 6 غرفة