عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه

3,344 عقارات أخرى
  • 5

    شاليه

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقي متشطب بالكامل في مارينا 5

    Inn Properties logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٣٧٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري Sea View لوكيشن خيالي / متشطبة +ACs

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو علي البحر شالية بجاردن متشطب اقساط 7 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو علي البحر شالية بجاردن متشطب اقساط 7 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٣٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | دوبلكس روف دايركت لاجون في كال كوست

    Gate real estate marketing logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • سولي كوست ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٠٦٤٬٣٠٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    seif development
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,سولي كوست ريزورت

    1 - 2 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري عايمة على اللاجون صف أول خصوصية كاملة

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 116م متشطبه بحديقة 186م بمقدم 2مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    هاسيندا, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٢١٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 116م متشطب بالكامل جاهز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري بالكامل فيو خيالي استلام فوري دور متكرر

    Falcon for Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه3غرف+جارجن245م سى فيو بالتقسيط 10س

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 18

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه3غرف+جارجن245م سى فيو بالتقسيط 10س

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه3غرف+جارجن245م سى فيو بالتقسيط 10س

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه3غرف+جارجن245م سى فيو بالتقسيط 10س

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 90م كامل التشطيب بغرفتين نوم بمقدم 2.5

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 100م في Koun رأس الحكمة بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نيوم

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٢٨٬٢٠٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pavilion
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,نيوم

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت علي البحر ف نايا باي جاهز لسكن الفوري

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا صف اول علي البحيره في مارينا 8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ٦٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 2026 شاليه تشطيب superluxe بفيو بحر 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في YOUD رأس الحكمة | بمقدم 5% وقسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بورتو جراندي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

• 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فاخر 125م في رأس الحكمة بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 125م بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٧٢٩٬٧٢٢ جنيه

    شاليه بحري فيو مفتوح علي lagoon والابراج متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول علي البحر واخد فيو خيالي واستلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٢٧٬٩٢٢ جنيه

    شاليه فيو خيالي علي البحر متشطب High end بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • جولف بورتو مارينا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,جولف بورتو مارينا

    1 - 2 غرفة