عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه

3,953 عقارات أخرى
  • 30

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه تشطيب راقي للبيع تقسيط لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري Fully Finished بالعلمين فيو بحري

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٦٩١٬٠٠٠ جنيه

    شالية لإعادة البيع - بتسهيلات فى السداد

    Inspire Homes logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن غرفتين باجمالي 6.5م اقساط

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم31%شاليه واخد فيو خطير صف اول متشطب بالتكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • سولي كوست ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٠٦٤٬٣٠٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    seif development
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,سولي كوست ريزورت

    1 - 2 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٢٬٣٥٣٬٦٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو استلام قريب في كالي كوست متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه متشطب بالكامل على اللاجون

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه متشطب بالكامل على اللاجون

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه متشطب بالكامل على اللاجون

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه متشطب بالكامل على اللاجون

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بورتو جولف) 82 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٣٩٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه متشطب بالكامل على اللاجون

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل اميز فيو مفتوح في هايد بارك SEA SHORE

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شاليه صف اول( 150م)Full sea view بأميز لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في هايد بارك سي شور شاليه بمساحة 135

    متصدر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • نيوم

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٢٨٬٢٠٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pavilion
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,نيوم

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه90م فيو خيالي على البحر امام ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 150ألف امتلك امام الابراج مباشره بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه ف الساحل بورتو جولف استلام فوري بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٣٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام قريب بسعر مغري في دايركشن وايت

    Property  Hills. logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه ف الساحل بورتو جولف استلام فوري بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • بورتو جراندي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

• 10

    شاليه

    ٤٬٦١٥٬٣١٢ جنيه

    Chalet ٤ غرف نوم في Golf Porto Marina

    Maskan Consultancy logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بسعر مميز متشطب فى كالى كوست رأس الحكمة

    Property  Hills. logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي البحر تشطيبVIP جاهز للمعاينه بأقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش استلام فورى داون تاون الساحل الشمالى

    Abrag Real Estate logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شالية بجاردن متشطب بفيو علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • جولف بورتو مارينا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,جولف بورتو مارينا

    1 - 2 غرفة