عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 14

8,770 عقارات أخرى
  • 18

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي شور شاليه مرحلة لاجون تاون برايم لوكيشن

    Hyde Park Developments logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٥٣٢٬٨٠٠ جنيه

    شاليه غرفة أرضي بجاردن سي شور برايم لوكيشن

    Hyde Park Developments logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٣ متر مربع

    ٨٩٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي مارينا1- بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٤٦٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي - باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية في كمبوند كالي كوست بفيو اللاجون بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • سي فيو المرحله التانيه في الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Jdar Development
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سي فيو

    1 - 6 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٣٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلام 2027 متشطب بالكامل موقع مميز اقل سعر

    Selective logo image

    وايت ساند, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٧٧٬٤٠٠ جنيه

    شاليه مميز دايركت ع البحر متشطب وجاهز للسكن فوري

    Property Group logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٦٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين سي فيو متشطب كامل في هاسيندا الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين سي فيو متشطب كامل في هاسيندا

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين سي فيو متشطب كامل في هاسيندا الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • وايت ساند

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    GV Developments
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,وايت ساند

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين سي فيو متشطب كامل في هاسيندا الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه شاليه ف امواج استلام فوري متشطب بالفرش

    S signature logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة157م بأقل سعر لسرعة البيع بالداون تاون بالعلمين

    متصدر

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه فى الماركت ريسيل بالتقسيط موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في راس الحكمه كالي كوست بأٌقل مقدم

    Crown Stone Realty logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • لاتين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٣٥٬٥٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,الحي اللاتيني

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٧٬٩٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تشطيب كامل | فرصة مميزة في الساحل الشم

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل للبيع في الساحل الشمالي راس الحكمه

    Crown Stone Realty logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٤٨٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٢٧٩٬٨٥٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي اللاجون موقع مميز باقل اوفر

    Egypt Best Properties logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٠٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين بإطلالة لاجون بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٤٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بسعر مميز فيو لاند سكيب استلام فورى

    S signature logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • براندد ريزيدنسز في سيلفر ساندز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين سي فيو متشطب كامل في هاسيندا

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل بإطلاله على اللاجون و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٨٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين مطله على اللاجون و استلام خلال 6 اشهر

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع على بعُد خطوات من البحر قسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مراسي – كتانيا

    Marina Home logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ذا جريك بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    2 - 4 غرفة