عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 21

8,774 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دايركت على اللاجون مقدم 5% قسط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في Safia رأس الحكمة وتقسيط 10 سنين

    Selection Code logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٣٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بجاردن متشطب بأقل سعر وأميز فيو لاجون

    Selection Code logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٩٧٨٬٦٦٤ جنيه

    استثمر فى راس الحكمه شاليه متشطب و قسط على 8 سنين

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٩٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر لقطة استلام فورى -راس الحكمة

    Selection Code logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • بانجلوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٠٤٬٨٠٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arabia Holding
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,بانجلوز,Bungalows North Coast

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٥٬٣٧٣٬٣٦٠ جنيه

    شالية متشطب جاهز للسكن في نايا باي بجوار مراسي

    Property  Hills. logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٦٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت شاليه استلام قريب لاجون فيوو

    Square Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 85 متر ارضي بجاردن في ماونتن فيو راس الحكمه

    Rokn Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٢٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    وتر واي - الساحل الشمالي* شاليه بغرفتي نوم

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ذا واتر واي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ١٠٩٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ارضي بحديقة علي البول ب جايا فوري

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٧١٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • أريبا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Urban Developments
    الساحل الشمالي,العلمين,اريبا

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٨٣٤٬٣٧٨ جنيه

    لوفت للبيع في چون | سوديك رأس الحكمة

    Flag square Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١٣٠٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٤٣٨٬٣٣١ جنيه

    أكوا شاليه للبيع في چون | سوديك رأس الحكمة

    Flag square Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٢١٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (آت - سيدي عبدالرحمن)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحر للبيع في مراسي كاتانيا

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ١٩٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مكتمل التشطيب مع روف باقساط في كالي كوست

    New Avenue Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • سيلا

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٥٢٬٣٠٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,قسم برج العرب,سيلا

    2 - 4 غرفة

  • 17

    شاليه

    ٤٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز عالبحر في MV Ras elhekma بأحلى فيو

    Property Group logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة وفيو حلو اوى استلام فورى بالفرش والتكييف

    متصدر

    Corporate Deals logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٨٦٠٬٦٣٦ جنيه

    شاليه أرضي بحديقه متشطب بإطلالة على البحر | سولاري

    New Avenue Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطب صف اول علي البحر مزارين العلمين

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مع حديقة خاصة للبيع في مراسي فيردي

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لافيتا الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,لافيتا الساحل الشمالي

    1 - 2 غرفة

  • 13

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه يرى البحر وحمام السباحة - بورتو مارينا

    Wdeals for real estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٢٢١٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه تشطيب راقي للبيع بالتقسيط بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٨٬٥٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع العلمين الجديدة (ابراج العلمين)

    RE/MAX Avalon logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٧٧٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سي فيو متشطب بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري في نايا راس الحكمة - 5%

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • نورد

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    الساحل الشمالي,العلمين,نورد

    1 - 3 غرفة