بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 54

3,123 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Stone Park Compound – التجمع

    sms for RealEstate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥١٠ متر مربع

    ٨٠٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا – موقع مميز بفيو على اللاندسكيب& حمام السباحه

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٥١٨ متر مربع

    ٨٣٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اكبر فيلا للبيع على البحيرات والجولف 7 نوم

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ليك فيو التجمع الخامس مفروشة بالكامل

    Platinum Properties logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى مكسيم على شارع التسعين بسعر مميز

    Capital Broker logo image

    رويال مكسيم, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيو جولف وليك مساحة كبيرة 1100 متر

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بتشطيب كامل للبيع علي حمام السباحة

    TPV logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى مكسيم بسعر اقل من سعر السوق

    Capital Broker logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – مدينة الشروق | ضاحية النخيل

    RE/MAX 1st Choice logo image

    النخيل, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ديار المخابرات موقع مميز جدًا

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٨٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره متشطبه بالكامل في التجمع بحديقه خاصه

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا في هايد بارك بمساحه ارض 1000 متر

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٨٦ متر مربع

    ١١٦٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة – موقع مميز جدًا بفيو على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٥٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن 560م ب لافيستا سيتى استلام فورى للبيع

    East wing logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشبطه بحمام سباحه سوبر لوكس بسعراقل من السوق

    Capital Broker logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦١١ متر مربع

    ٩٩٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع B تطل علي وايد جاردن بسعر تجارى 1300م

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بموقع متميز بحمام سباحه خاص في التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٦٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٧٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بواجهة مباشرة على الطبيعة فى سوديك فيليت

    TREX logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٦٥٤ متر مربع

    ١٤٨٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر لقطة اقل من الماكت - صف اول عالجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٨٥٠ متر مربع

    ٢٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في قطامية هيلز

    New Capital Home. logo image

5

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة – موقع مميز جدًا بفيو على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٦٬٠٩٨ متر مربع

    ١٤٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميفيدا – تشطيب مالك

    Global Marketing Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – خطة سداد مميزة واستلام 2028

    Global Marketing Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٨ متر مربع

    ٨٩٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 875م -استلام فوري -5غرف-قطامية ديونز

    AK Circle logo image

7

    7+

    ٨٧٥ متر مربع

    ٢٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع