بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 58

3,123 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل - جاهز للسكن - بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    زيزينيا جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع في بالم هيلز القاهرة

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٠٤ متر مربع

    ٦٥٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز جدا تايب E جاهزه للاستلام

    All 90 logo image

5

    7

    ٥١٨ متر مربع

    ٧٥٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا 540 م على لاند سكيب ولاجون تقسيط

    West Field logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٥٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٩٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب فورا لسفاره اوروبيه قصر او فيلا طراز معمارى

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع احمد باشا, جاردن سيتي, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٦٤٧ متر مربع

    ٦٠٦٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا برايم لوكيشن بأقل من سعر السوق

    West Field logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    7

    ٥٧٩ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل للبيع في النرجس 7

    Aspire Properties logo image

    النرجس 7, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع فى ليك فيو الترا مودرن بسعر مميز

    Capital Broker logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الحي الاول بموقع مميز 15 غرفة الترا لوكس

    West Field logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه تشطيب فاخر فيو جولف وبحيرات

    Smart Home logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٬٦٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مع حمام سباحة في أرابيلا

    New Avenue Real Estate logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك قطامية1-سبيشيال فيلا1650م الترا سوبر لوكس

    YaKan Properties logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٦٥٠ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 874 م ب حمام سباحة موقع مميز في قطامية هيلز

    West Field logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ٨٧٤ متر مربع

    ٦٢٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فلة كلاسيك-لعشاق المساحات الكبيرة لوكيشن لقطة

    Right Direction logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز للبيع في بارادايس

    Akar Town Real Estate logo image

    بارادايس, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٢٨ متر مربع

    ٦٠٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة داخل كمبوند Grand Residence

    Element Estate logo image

    جراند ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦١٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٦٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    أميز فيلا بأرقى تشطيب للبيع بحمام سباحة موقع مميز

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧٠٣ متر مربع

    ١٣٦٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بحمام سباحه الترا مودرن فى لى رورا

    Capital Broker logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 848 للبيع المنطقه الثامنه مدينة الشروق

    Future Home RealEstate logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    7+

    ٨٤٨ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه كبيره و بيزمينت باقل سعر و افضل موقع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٥٨ متر مربع

    ١٣٢٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه الترا مودرن برايم لوكيشن فى بالم هيلز

    Capital Broker logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٧٧٧ متر مربع

    ١٠٢٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاللبيع استلام فوري فيو جولف وليك ورخصة دور تاني

    Mr .Estates logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع