بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة

1,899 عقارات أخرى
  • 5

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند برنسيس! بجوار مول_مصر

    برنسيس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٦٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بـ The Estates فيو لاندسكيب قسط لـ 2031

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7

    ٧٤٥ متر مربع

    ١٠٢٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد استلام فوري مع اكبر مطور في مصر

    Western House logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد 7غرف للبيع قسط ف سوان ليك علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ١٬٤٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد 4غرف للبيع قسط ف سوان ليك علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦١٠ متر مربع

    ٩٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز إستلام فوري للبيع في ذا كراون

    REV Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر خاص فيلا متشطبة في شارع النزهة في بيفرلي هيلز

    Brokers Hub logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحة 585 متر علي وصلة دهشور مباشرة بسعر مميز

    Crown Stone Realty logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٥٨٥ متر مربع

    ٩٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة إستلام فوري للبيع في رويال ميدوز, أركو

    REV Real Estate logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٦٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري صف اول مباشره علي الجولف

    Property  Hills. logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بحمام سباحة - قسط 9 سنوات

    Inn Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    6

    ١٬٢٧٤ متر مربع

    ٩٢٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع أليجريا سوديك فيو لاندسكيب

    TREX logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اوبن فيو للبيع في سوان ليك بجوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٤٣ متر مربع

    ٥٨٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة تشطيب كامل مع حمام سباحة في ذا كراون

    Beltone logo image

4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جولف إكستنشن – موقع مميز

    Buyerside logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة ٦١٠ متر بغرب سوميد في ٦ اكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع بافضل لوكيشن في أليجريا – سوديك

    Rokn Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز التوسعات الشرقيه

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع ريسيل في ذا كراون بالم هيلز فوري

7

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 940م

    property hills Elite logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٩٠٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جولف فيو للبيع ب اليجريا بفرلى هيلز

    متصدر

    Topaz Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٧٠ متر مربع

    ٢٠١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمه متشطبه جديد في كمبوند جراند هايتس للبيع

    West City logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٣ متر مربع

    ٤٨٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر و مميز بحديقة اول صف علي الجولف

    Roots Development logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا عش الرفاهية.. فرصة نادرة في أليجريا الآن

    Roots Development logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشيخ زايد – أمام أركان بلازا

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع