بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في مدينة الشروق

97 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فوري في كمبوند وصال في الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب فاخر بحمام سباحة ف الشروق 2000

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن فيلا ستاند ألون كمبوند الحياة ريزيدنس

    Smartex logo image

    الحياة ريزيدنس, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٧٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا جرين لاند الشروق مفروش بالكامل جاهزة للإستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين لاند, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥٠٢ متر مربع

    ٤٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في وصال الشروق باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع وبأرخص سعر كاش في مكسيم ريزيدنس

    Z Investments For Real Estate logo image

    مكسيم ريزيدنس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٥١٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬١٥٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أقل من سعر السوق فيو لاندسكيب مقدم واقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع بسعر لقطة في كمبوند وصال

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون للبيع 560 متر ريسيل متشطبة بالكامل

    Property Hills  One logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 550م بكمبوند الاندلسيه بمدينة الشروق

    Creative Real Estate logo image

    اندلسية الشروق, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع 817 متر ريسيل برايم لوكيشن

    Property Hills  One logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٨١٧ متر مربع

    ٣١٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • فيلا - 5 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في النخيل - كمبوندات الشروق - مدينة الشروق - القاهرة
    1

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa skeleton in Daheyat el Nakheel - El Sherouk

    Remax 360 logo image

    النخيل, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في واحده من افخم فيلات الشروق مساحه ماهوله

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٨٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استاند الون في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مقسمه شقق - استلام فوري - تشطيب خارجي مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    7+

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 701م أرض |جاهزة للاستلام | مدينة الشروق

    The Homies logo image

    المجاورة الاولي, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    7

    ٧٠١ متر مربع

    ٤٥٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشروق بواجهه بحري جرين فالي

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين فالي, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع بسعر لقطة في كمبوند وصال

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند سبرينج – مدينة الشروق

    New Home Investment logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مميزة بحمام سباحه للبيع بمدينة الشروق

    New Home Investment logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 775م الدور علي شقتين متشطبه لقطه سكن او استثم

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٧٥ متر مربع

    ٣٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى موقع متميز فى الشروق كامله التشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

5

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استاند الون في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استاندالون في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع