بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 53

3,123 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 780 م من احلى المواقع داخل الكمبوند فيو مفتوح

    MD Signature logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٨٠ متر مربع

    ٢٧١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر لقطة بقطامية ديونز مبانى 100م فيو مفتوح

    MD Signature logo image

7

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٦٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا ستاندالون فاخرة في بالم هيلز التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مفتوح بيزمنت كامل مميزة جدا

    Close Well Real Estate logo image

5

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة في بالم هيلز القطامية (PK2)

    sms for RealEstate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة جدا مبانى 100 م بدور تانى و حمام سباحة

    MD Signature logo image

7

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 1710 متر فيو رائع فى قطامية ديونز

    MD Signature logo image

7+

    7+

    ١٬٧١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندالون ببرايفت بول ريسيل جاهزه للمع

    Property Hills  One logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا LUXURY صف اول علي الجولف EILTE COMMUNITY !!

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٥٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 650 متر بحري في فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق فيلا مستقلة بفيو علي الاندسكيب

    TPV logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 6 غرف نوم يتشطيب مودرن

    TPV logo image

6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 845 متر ارض 987 متر صف تانى جولف قطامية ديونز

    MD Signature logo image

7+

    7+

    ٨٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Unique Family House on One of the Best Locations

    MD Signature logo image

7+

    7+

    ٢٬٨٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 1050م في المعادي سرايات - تحفة معمارية

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ONE STORY VILLA 2000 M 1ST ROW GOLF KATAMYA DUNES

    MD Signature logo image

7

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٥١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بفيو مفتوح علي لاند سكيب ٧ غرف نوم

    TPV logo image

7

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا مستقلة بمساحة 850م للبيع - بيلاجيو

    TPV logo image

5

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة فيو رائع علي الجولف تشطيب مودرن بالكامل

    Smart Home logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ١٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بحمام سباحه خاص للبيع فى القطامية ديونز

    Ninety Two logo image

7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1400 م فيو مميز بسعر لقطة فى قطامية ديونز

    MD Signature logo image

7

    7

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٣٨٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بتشطيب فاخر بفيو مميز علي البحيرات

    TPV logo image

5

    4

    ٥١٧ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه فيلا تشطيب كامل موقع مميز جد علي حمام السباحة

    TPV logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‏فيلا 1500 متر للبيع الحي الثاني التجمع الخامس

    Home Approach logo image

    محور طلعت حرب, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٥٤١ متر مربع

    ٧٧٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 505م-6غرف برايم لوكيشن ف سعادة وبأقل من سعرها

    Bright logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع