بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 50

3,078 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 780 متر للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٧٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج C كاملة التشطيب للبيع في ديار مخابرات

    Akar Town Real Estate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٦٣٣ متر مربع

    ٧٥٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 550 متر كاملة التشطيب للبيع في مكسيم

    Akar Town Real Estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كاملة التشطيب بحمام سباحة في بيلاجيو

    Akar Town Real Estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا مستقلة للبيع في ديار اركو

    Akar Town Real Estate logo image

    ديار, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا 500 متر للبيع في قطامية هيلز

    Akar Town Real Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع في سيتي جيت - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٩٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله كورنر للبيع في سيتي جيت - بتسهيلات

    ERE Investments logo image

5

    6

    ٥٤٨ متر مربع

    ٩١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 500م للبيع في ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا- باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بمساحة ارض كبيرة و فيو على بحيرة

    Spade consultancy logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٤٦٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل اوفر واقل مقدم-فيلا منفصله ف سيتي جيت-اوبن فيو

    ERE Investments logo image

4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين كورنر متشطب ريسيل في ميفيدا

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | الرحاب – المرحلة التاسعة | نموذج Z

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥١٦ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر فيلا مستقلة 5 غرف صف أول جولف – تقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن مع إمكانية التقسيط - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٤٩ متر مربع

    ٧٣٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    -فيلا للبيع في مدينتي نموذج A صف اول جولف وبحيرات

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٨٠ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج القصور تطل علي الجولف

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٤٬٩٣٨٬٤٨٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في مدينتي

    Property Network logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – كمبوند ريحانة، القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    ريحانا فيلاز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن بحمام سباحه برايم لوكيشن للسكن الراقي

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٨٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٤٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1000م علي الجولف بيع في سيتي جيت-بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بحمام سباحه في ميفيدا اوبن فيو

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٧٠١ متر مربع

    ٩٩٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • فيلا - 8 غرف نوم - 8 حمامات للبيع في الزمالك - القاهرة
    1

    فيلا

    ٤٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة كاملة للبيع علي النيل بالزمالك القاهرة

    Luminera Real Estate logo image

    الزمالك, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٨٣ متر مربع

    ٥٧٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مفتوحة على الجولف تقسيط على ٨ سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع