بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 52

3,123 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بتشطيبات علي أعلي مستوي و بسعر مميز

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول جولف فيلا مستقلة في سيتي جيت – تقسيط 8سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند باراديس القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    بارادايس, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦١٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قطاميه ديونز 900 متر وارض 1500متر

    MD Signature logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري موقع مميز للبيع PK1

    AK Circle logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٧٣٠ متر مربع

    ١٣٢٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 780 متر وارض 1380 متر تشطيب كامل

    MD Signature logo image

6

    7

    ٧٨٠ متر مربع

    ٢١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مودرن فيلا مستقلة 900 متر ارض 1370 متر

    MD Signature logo image

6

    7

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٢٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 648م/ بزمنت و ارضى و اول / معاها رخصه تعليه

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    6

    ٦٤٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بالكامل موقع متميز فى ماونتن فيو

    Makanak Investments logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لارج فيلا 2000 متر وارض 2610 متر استلام فوري

    MD Signature logo image

7

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر قل من سعر الشركه امتلك فيلا للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 776م واخده VIP لوكيشن فيو خيالي علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٧٧٦ متر مربع

    ٥٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Type E1 فيلا كلاسيك 572م فيو مفتوح على لاند سكيب

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٧٢ متر مربع

    ٦١٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مساحه ارض كبيره بافضل مواقع الكمبوند وسعر جيد

    Makanak Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في كمبوند ديار المخابرات التسعين

    M.S.K Real Estate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذجT للبيع في مدينتي بحمام سباحه علي الجولف

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦٠١ متر مربع

    ١٤١٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي فيلا 1850 متر وارض 1450 فيو واطلالة مميزة

    MD Signature logo image

6

    7+

    ١٬٨٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ڤيلا متشطبه بحمام سباحه في هايدبارك اطلاقا

    Makanak Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الميراج سيتي– القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر قل من سعر الشركه امتلك فيلا للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٧٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول جولف في سيتي جيت – تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٢١٢٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز فيلا 1150 متر ارض 1500 متر استلام فوري

    MD Signature logo image

7

    7+

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ١٨٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٣٬٦٠٨٬٦٠٩ جنيه

    ڤيلا كورنر لقطه بأقل سعر أستلام فوري بماونتن فيو

    Impact Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧٨٥ جنيه/متر مربع