بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 59

3,123 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٦٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٣٢ متر مربع

    ١٧٩٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع و سعر مميز في واتر واي

    AK Circle logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ١٠٥٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزةكاملة التشطيب للبيع ف كمبوند الباتيو 1

    Picky Properties logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا 600م في هايد بارك للبيع +حمام سباحة

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Premises logo image

6

    7+

    ٦١٠ متر مربع

    ٨١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الرحاب بسعر تجاري

    Location Properties logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع في هايد بارك 650م استلام فوري

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة 320م لقطة فيو وايد جاردن-قرب أوبن اير

    متصدر

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٦٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في مدينتي فيو وايد جاردن

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦١٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فوري في قلب القاهره الجديده اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 653 م-استلام فوري-موقع مميز-Swan Lake

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٦٥٣ متر مربع

    ١٢٥٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندلون بأقل سعر متشطبة بالتكيفات- بموقع مميز

    Remax The Address logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٩٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الفيلا الوحيده بواك اوت بيسمينت و موقع متميز جدا

    Premises logo image

7+

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بالكامل بسعر وموقع وفيو مميزين

    why solutions logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز قطاميةاكستنشنpk2-ستاندالون720م سوبر لوكس

    متصدر

    YaKan Properties logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٦٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في قطاميه ديونز فيو جولف

    Premises logo image

7

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فوري في قلب القاهره الجديده اقساط

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا للبيع في قلب التجمع باقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٥١٦ متر مربع

    ٦٠٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في الجولدن اسكوير التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الجولف مدخل خاص للبيع في قطامية هايتس

    Masar Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ١٬٤٣٠ متر مربع

    ١٦٠٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم ڤيلا في PK1 تشطيب فاخر مع مساحة ارض 1270

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ١٬٢٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر في كمبوند ريفيرا هيلز للبيع بالفرش

    مينا ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بموقع ممتاز واقل من القيمه السوقيه !!

    Makanak Investments logo image

4

    4

    ٦٦٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في مدينتي تشطيب خاص اطلاله رائعه

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٦٦٥ متر مربع

    ٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع