بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في حي المعادي

31 عقارات أخرى
  • 24

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع حديقة خاصة للإيجار في معادي سرايات

    Hirondelle Properties logo image

    شارع 12, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7

    4

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أرقي احياء سرايات المعادي

    Fine Art House logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه نادره لعشاق الرقي الجمال فيلا برايم لوكيشن

    Smart Home logo image

    شارع 206, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    5

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سرايات المعادي بحديقه كبيره 1100متر مربع

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا طابقين للبيع للسكن او الاستثمار مع موقع مميز

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    7

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة موقع مميز جدا في سرايات المعادي

    New Avenue Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    2

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن بحمام سباحه برايم لوكيشن للسكن الراقي

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٨٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 1050م في المعادي سرايات - تحفة معمارية

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa For Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة 785متر تصميم عصرى وتجهيزات عالية الجودة

    Cairo Gate Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٦٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa For Sale in Maadi Sarayat

    متصدر

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٩٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب لسفاره اوروبيه فيلا او قصر سكن للسفير

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع 82, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    6

    ١٬٢٧٧ متر مربع

    ٧٤٣٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الترا مودرن للبيع بمكان مميز-روف وحديقه خاصه

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٧٨٠ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بحديقة خاصة للبيع بسرايات المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    5

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سرايات المعادي

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سرايات المعادي

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بارقي اماكن المعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خاصة للبيع في ارقي احياء سرايات المعادي

    Fine Art House logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا خاصة بسريات المعادي

    El Sherif logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بأرقي موقع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالمعادي سريات ٣ أدوار

    El Sherif logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا عتيقة مميزة 1200 متر للبيع في المعادي

    Malaz RealEstate logo image

    شارع وهيب دوس, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع في المعادي بفيو مفتوح

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا فاخمه في قلب المعادي

    Remax 360 logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    4

    ٩٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

2