عقارات رخيصة للبيع في مصر, صفحة 30

51,080 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م استلام فوري بالحى السابع بيت الوطن تقسيط

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 137م باقل سعر في O West بجانب مول مصر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٢١٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأكبر حديقة استلام فوري بقسط 7 سنين

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٩٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل مقدم 133م+جاردن 75م متشطب بالكامل

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • جادينة

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 88م للبيع في B6 مدينتي | تخصيص هيئة كاش خالصه

    Isis logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٤٩٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل مقدم 133م+جاردن 75م متشطب بالكامل

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بروف فى زهره الساحل الشمالى استلام 6 شهور

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل مقدم 133م+جاردن 75م متشطب بالكامل

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل مقدم 133م+جاردن 75م متشطب بالكامل

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • مي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥١٬٣٧٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Wajha Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 2 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    شقة 63م في قلب الغردقة | حي الحجاز

    HPK logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم شقة فوري بـ9مليون كاش او قسط 492,480ربع سنوي

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل مقدم 133م+جاردن 75م متشطب بالكامل

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريفا الغردقة | حياة منتجع وشاطئ رملي

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر403م باقل سعر فى ماركت بالتقسيط 10س

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • اطلانتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,اطلانتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 41م استلام فورى سوبر لوكس فى زهره الساحل

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بمساحة عملية | حي الحجاز بالغردقة

    HPK logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس326م على شارع النزهة بقسط ربع سنوى200ألف

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى بافاريا تاون تشطيب الترا مودرن

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فالدا فيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠١٬٧٧٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي متشطب بالفرش اول صف علي البحر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر موقع مميز ريسيل بأقل من سعر الشركة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بنتهاوس بروف خاص 213م بفيو بانورامى

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٢١٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    شقة 63م بأرخص سعر في الحجاز | الغردقة

    HPK logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٢٬١٠٦ جنيه

    شقتك متشطبة+فوري بـ8مليون كاش او 802 الف مقدم

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • هوليداي بارك ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Karma Developments - Hurghada
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة