عقارات رخيصة للبيع في مصر, صفحة 33

51,080 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو أرضي للبيع في مدينتي

    Elegant Home logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٤٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري لوكيشن مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا قرب هايبر1 ادفع3.285.000 اوكاش21.890م

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في موقع راقي حصه في الارض+جراش مسجله شهر عقا

    البيت الابيض للاستثمار العقاري logo image

    شارع الدكتور ابراهيم ناجي, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 متر للبيع فى كومباوند الخمايل اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • جايد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    4 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة175م للبيع حدائق اكتوبر السياحيه أ متسلمة جهاز

    Vida Solutions logo image

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 161م متشطبه بحرى من هايد بارم مقدم 3م-كاش16م

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 161م متشطبه بحرى من هايد بارم مقدم 3م-كاش16م

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 161م متشطبه بحرى من هايد بارم مقدم 3م-كاش16م

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 161م متشطبه بحرى من هايد بارم مقدم 3م-كاش16م

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • زاد ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٦٧٩٬٠٦٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Zayedar developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,زاد ريزيدنس

    3 غرفة

  • 9

    دوبلكس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس268م مباشر على الدائرى مقدم2م قسط 10س كاش16م

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ١٧٥ متر كورنر خيالية علي البحر جاهزة للاستلام

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله امام نيو جيزه مقدم 4م قسط 8س كاش 26م

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي البحر فيلا كورنر كاملة التشطيب ٣٦٠ درجة خيال

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 450م فيو حمام سباحه مقدم 4م كاش 26م

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • ريتز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٨٧٬٧٢٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ARQA Development Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,محور الضبعة,مجمع ريتز

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 450م فيو حمام سباحه مقدم 4م كاش 26م

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون فيو حمام سباحه مقدم 884ألف بسعر16م

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون فيو حمام سباحه مقدم 884ألف بسعر16م

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا فيلتك بمقدم 2مليون بقلب زايد-كاش 28م

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسـتلام فوري و تـمشية للشاطئ دقيقة 100% Sea View

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • سوليمار جرين 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Solimar Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,سوليمار

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون فيو حمام سباحه مقدم 884ألف بسعر16م

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا فيلتك بمقدم 2مليون بقلب زايد-كاش 28م

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا فيلتك بمقدم 2مليون بقلب زايد-كاش 28م

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع الحى الثامن أهالى

    الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشرة للبيع اقساط ٥ سنين

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • بارك ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة