عقارات رخيصة للبيع في محافظة الجيزة

15,704 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى الشيخ زايد مقدم 10% قسط حتى 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن خاص استلام قريب واقساط بتوصل ل10سنين

    Evergreen Properties logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند اطلاله التوسعات الشماليةشقة دور2

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند دجلة بالمز شقة بالفرش و الاجهزة

    متصدر

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمعمورة فيو مفتوح محور جمال عبد الناصر

    المعمورة بيرل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • بالمز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨١٧٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,بالمز

• 19

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند دجله جاردنز دور ارضي

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطه فى سكن مصر الواحة فيو راااائع بحرى

    Housing Realestate logo image

    كمبوند سكن مصر الانتاج الاعلامي, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 371م فخمة مودرن مقدم1.500.000 اوسعركاش20م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 371م فخمة مودرن مقدم1.500.000 اوسعركاش20م

    Property Hills... logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • ويست كورتس اكتوبر الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,ويست كورتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 371م فخمة مودرن مقدم1.500.000 اوسعركاش20م

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 371م فخمة مودرن مقدم1.500.000 اوسعركاش20م

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس225م 4 غرف +تراس135م سوبرلوكس او كاش13.200م

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ايفي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    G Developments
    الجيزة,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,ايفي
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس225م 4 غرف +تراس135م سوبرلوكس او كاش13.200م

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٧٥٬٧١٩ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر
  • 14

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا 393م استلام فوري بقسط سنوي 5مليون و كاش27

    Property Hills... logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٢٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا 393م استلام فوري بقسط سنوي 5مليون و كاش27

    Property Hills... logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٢٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا 393م استلام فوري بقسط سنوي 5مليون و كاش27

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٢٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا 393م استلام فوري بقسط سنوي 5مليون و كاش27

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٢٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • نيو جيزة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    G Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,نيو جيزة