عقارات رخيصة للبيع في مصر, صفحة 32

51,073 عقارات أخرى
  • 25

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩١٨٬٨٧٥ جنيه

    استوديو 47 متر على البحر الغردقة

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بكومباوند دجلة لاند مارك

    A.M CONSULTANT logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150مسوبر لوكس جمال حمدان من مصطفى النحاس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م سوبر لوكس جمال حمدان مصطفى النحاس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • هيفين ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥٦٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Am Capital Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 م مسلسل 2 علي رئيسي البوابة حدائق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بالفيلات دقيقة من تراس مول 165م بتسهيلات سداد

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي مساحه 96م تشطيب سوبر لوكس b11

    Zone Properties . logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٢٬٨٦١ جنيه

    استوديو بفيو على البحر وحمام السباحة في مشروع Clan

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من مالك بسعر قابل للتفاوض بتكمله اقل اقساط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • جرين تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٦٣٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,جرين تاون

    3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الحى الثامن جهاز

    الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من النوادى 152م واجهة بحرى فيو جاردن تقسيط

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٣٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤١٦٬٤٩٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر بفيو مفتوح ع لاندسكيب دور متكرر للبيع

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية لامتلاك استديو متشطب سوبر لوكس

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • فنادير باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,فنادير باي
  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الحى الخامس منطقة الفلل

    الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه متشطبه بالتكيفات في اويست

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقه بسعر لقطه + موقع استثنائي امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط حتي 2036 شاليه VIP باطلاله ساحره من جميع الغرف

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم3,750,000 شاليه منفصل دابل فيو على البحر+POOL

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • زا سي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة
  • 11

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    فوري! اميز شقه متاحه علي System باقل سعر+موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٤١٬٦٠٠ جنيه

    مقدم 3,141,600 | بينتهاوس 220م+روف | جاهز عالمفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + تراس للبيع في Ivoire East – القاهرة الجديدة

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة قدام البرج الايقوني

    Dastan Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 121م في المقصد دور خامس

    Dastan Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٧٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • كريستال باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,هاسيندا حنيش

    3 غرفة