عقارات للبيع في القاهرة بـ 5 مليون جنيه

17,578 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بخصم 50% للكاش علي طريق السويس تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٢٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات في تلال مقدم1.2مليون او كاش14

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس220م للبيع جاهز للمعاينه فى كريك تاون التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٣٠٬٦٤٥ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 105م بالتجمع كمبوند ذا ايكون بخصم الكاش

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لامتلاك شقة 220م في قلب الحي الثالث

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقه بتشطيب سوبر لوكس+فيو مفتوح لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي الطريق مباشره الروبيكي

    Smartex logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٩٥٬٨٣٨ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٦٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٩٨٬٩٧٥ جنيه

    شقة 85 متر تشطيب كامل بالتكيفات امام النادي مباشر

    MD Signature logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥١٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • لاند مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,لاندمارك

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 107م بأوفر تجاري في احدث مراحل مدينتي B14

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٣٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيت الوطن 3 غرف تقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٨٩٬٥٧٣ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل – جاهزة للاستلام في موقع مميز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٢٩٬٣٩٧ جنيه

    شقة للبيع أزاد فيوز بحديقة تقسيط حتى 2030

    Premier Property logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو باقل سعر مقدم استلام فوري في زد ايست

    Egypt Best Properties logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • سمو بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Paragon Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,سمو بوليفارد

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه 2 نوم ف الرحاب 2 وجنب الخدمات

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥١٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيت الوطن 3 غرف تقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي بموقع راقي داخل مدينتي

    MA Ville logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٢٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 40% من سعرها وتشطيبVIP تحت ادارة Marriott

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في قلب مدينة نصر - متفرع من شارع عباس العقاد

    Better Estate Investment logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • الجار بريتش ديستريكت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا فاخرة فيو خيالي دقايق من Golden S

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري خطوات ل محمد نجيب سعر مميز الاندلس

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري فيو لاندسكيب باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل موقع بحري فيو مفتوح النرجس الجديدة قسط 42 شهر

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز أمام منطقة الخدمات مباشرة مقدم 600الف

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليال ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة