عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 8

3,167 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 218م للبيع فى ديستريكت 5 بالتقسيط على7سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٨٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع بيت الوطن التجمع الخامس 3 غرف حديقة جديد

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م استلام فوري فيو مفتوح افضل لوكيشن الاندلس

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في النرجس عمارات - التجمع الخامس

    Better Estate Investment logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن بمقدم25%

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • نيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٦٣٬٥٨٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نيست كايرو

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬١٣٢٬١٥٥ جنيه

    شقة بحري للبيع في افضل لوكيشن وبسعر مميز

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة جاهزة ع المفتاح بأقل سعر قسط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بأقساط على مدى 7 سنوات

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جاردينيا هايتس 3 إطلالة مفتوحة تسليم فورى

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزه للمعيشه xالجولدن سكوير من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٢٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • هوم ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٦٥٬٣٧٩ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Home Town Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هوم ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع فى كمبوند سما بفيو مفتوح

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة في كمبوند البارون سيتي بدائري

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٢١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل في اللوتس الجنوبيه التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع بحمام سباحه خاص في شرق الاكاديميه

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فوري للبيع كمبوند PATIO ORO لافيستا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • إيلاف ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ERG DEVELOPMENTS
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,كمبوند ايلاف

    1 - 5 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحرى استلام فوري 185م قسط ع30 شهر التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو park شقة 3 غرف + غرفه ناني اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى صف ثاني من شارع النوادي

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متكرر للبيع الاندلس 1 التجمع الخامس

    متصدر

    El Hady Real Estate Investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • ماليف

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٩٬٢٦٢ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Kulture Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزه للمعيشه في الجولدن سكوير من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة+ AC'S علي ال90 دايركت قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٧٨٬٠٠٠ جنيه

    روف 149م + تراس 40م ببيت الوطن بالتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام برايم فيو في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس الجديدة استلام فوري سعر لقطة

    Capital Lords Real Estate logo image

    شارع بيرم التونسي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • سيلفيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٢١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كمبوند سيلفيا

    2 - 3 غرفة