عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 12

3,166 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 245 متر في واتر واي أستلام فوري وتقسيط 7 سنين

    متصدر

    TREX logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف المستثمرين الجنوبية 3 غرف ب 2 مليون

    M.S.K Real Estate logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٦٢٬٥٠٠ جنيه

    145م أرضي بجاردن استلام فوري الحي الثاني بيت الوطن

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالأندلس 1 بجوار قطامية ديونز

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٠٣٬٥٨٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات فى تلال التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • ڤي 40

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الشمالي,فى40

    3 - 5 غرفة

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٬١٩٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري و جاهزه للمعيشه في هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة للبيع 129م متشطبة فى التجمع الخامس

    Step One Real Estate logo image

3

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة في بيت الوطن بمساحة ١٣٨ مترً

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الاندلس امام ماونتن فيو

    AMG. logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بعمارات الاندلس١

    AMG. logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • تريو زون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Dream Town
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,تريو زون

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة برايم لوكشين في سوديك فيليت مقدم 4مليون

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالأندلس بالتجمع استلام فوري بالعداد

    AMG. logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بالتجمع الخامس بالقرب من شارع التسعين

    Aqar Share logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٦٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٣٬٤٠٠ جنيه

    214 متر متشطبه بالكامل لوكيشن متميز

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • اورلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,اورلا ريزيدينس

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٠٢٬٩٦٩ جنيه

    شقه 199م فيو خيالي علي landscape متشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ١٥٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشترى شقة فى تاج سيتى 166م بالتقسيط حتى 12 سنة

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 152م نصف تشطيب كمبوند لؤلؤة الاندلس

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 172م في أزار – القاهرة الجديده

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • ذا مارك فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    The Marq
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا مارك ڤيل

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شمال الرحاب 140 متر دور اخير بحرى

    Enshaa RE logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148 شمال الرحاب ارضي بجنينة

    متصدر

    Enshaa RE logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢١٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شمال الرحاب 155 متر ارضي بجنينة 120متر وجهه بحرى

    متصدر

    Enshaa RE logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • مكاني

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٠٩٬١٦٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,مكاني

    2 - 3 غرفة