عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 7

3,167 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105م نصف سوبر لوكس دار مصر التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 137م بجراج وان قطاميه واجهه اماميه مميزه

    Homes Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كومبلكس قطاميه جيت 125م واجهه مميزه جدا

    Homes Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري بتشطيب مميز في التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجديدة أمام مول جولدن اسكوير

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ياردين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٤٦٬٢٥٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ياردين

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 155م بحري بالتجمع الأول متكرر فوري

    El Hefny Group logo image

    شارع بريد التجمع الاول, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه لوكس في الأندلس1 موقع مميز استلا م فوري

    El Hefny Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه في لايت سيتي دقايق من هايد بارك

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي.

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه قسط 10س بأقل مقدم 760 ألف خلف هايد بارك

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ياردين, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • الاشرفية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,الاشرفية

    2 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٬٩٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف أمام الجامعه الامريكيه بالقسط ع 9س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145متر إستلام فوري أمام ال AUC بمقدم 10% فقط

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 163م متشطبه بالكامل من مراكز الحكير

    متصدر

    GCR Developments logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ١١٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بتشطيب سوبر لوكس بأميز لوكيشن واجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بحري الحي الثاني بيت الوطن قسط ع 30شهر

    متصدر

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بوتيك فيليج ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قرية البوتيك

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فوري للبيع كمبوند PATIO ORO لافيستا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 179م 3 غرف فورى للبيع فى ديستريكت 5 التجمع

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع تقسيط 14 سنة في التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل في الجولدن سكوير من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 221م ناصية بانوراما فيو مفتوح الحي الاول

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٢١٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • نوراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠١٬٢٥١ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,نوراي

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيوgarden متشطبة اقساط 10 سنين-ميان

    Falcon for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بيت الوطن التجمع 3 غرف ارضي بحديقة جديد

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٦٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بفيو مفتوح اطلاله مباشره على Water Feature

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 209م بيت الوطن التجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر عاين واستلم فورا شقه (215متر)بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • إم سيجناتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,إم سيجناتشر

    1 - 3 غرفة