شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 7

1,864 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سمارت بتشطيبات فاخرة في كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٦٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص واكبر شقه ارضي بجاردين باميز فيو في الكومباند

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن ريسيل في سراي تشطيب خاص بنص الثمن

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام من المالك فى سراى امام مدينتى

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٥٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + بالتقسيط علي 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع استلام فورى فى كابيتال جاردن

    Mrkt Shake logo image

3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع استلام فورى فى كابيتال جاردن

    Mrkt Shake logo image

3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو دايركت علي لاجون امتلك شقه بمقدم 670 الف فقط

    متصدر

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق واقل اقساط - حديقة خاصة

    Edge Real Estates logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣١٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أحسن سعر شقة غرفتين بحديقة إستلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٢٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 3غرف إستلام فوري متشطبة بالكامل

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ١٤١ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 126م بحديقة أمامية و خلفية 2 غرف ماستر

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري 3غرف بدون مقدم امام مدينتي بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2نوم فى سراي المستقبل بأقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة كبيرة جاهزة للسكن ف اميز لوكيشن - 3غرف

    Remax The Address logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف أســتـلام فــوري بسعر لقطه بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري في بلوم فيلدز جاهزة للسكن

    Remax The Address logo image

3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٨١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في سراي S2 – فيو لاندسكيب

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف فوري - فيو مميز جدا بأقل سعر في بلوم

    Remax The Address logo image

3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بمقدم 500 الف - بلوم فيلدز -غرفتين

    Remax The Address logo image

2

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز جاهزة للسكن في بلوم فيلدز اقل سعر

    Remax The Address logo image

2

    1

    ١٤٦ متر مربع

    ٨٩٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ف بلوم فيلدز موقع مميز جدا -135م-جاهزة

    Remax The Address logo image

2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاص للبيع بجوار مدينتي مباشر بخصم50%

    متصدر

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 153م 3غرف استلام فوري باقل سعر في كومبوند سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٠٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي – مرحلة Taval (S1)

    ERE logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٣ جنيه/متر مربع