شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 3

1,864 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (3غرف) +95م تقسيط حتى12 سنه بجوار مدينتى

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقوي فرصة استثمارية حاليا ستوديو متشطب بالتكييفات

    Crafters Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى لشقة مجهزة بالخدمات بسعر 250 ألف جني

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة بكمباوند لافينير بموقع مميز

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين ارضى 120م جاردن 65 م جاهزه للاستلام

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة كورنر بحديقة موقع متميز 2 غرفة نوم

    Edge Real Estates logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية أرضي بحديقة في بلومفيلدز , استلام سنتين

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة للبيع ف نيوبوليس باقل سعر 145م اوبن فيو

    La Costa For Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في سراي إيلان

    Treasure Real estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع مع اقساط متساوية في المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٦٤٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٥٥٬٩٣١ جنيه

    شقة أرضي بفيو بحري مميز في سراي/حديقة 88م/مقدم 10%

    Summit Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في مدينه المستقبل سيتي امام المزار

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة أرضي 3غرف بحديقة استلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كابيتل جاردنز الطابق الثاني

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٢٣٬٢٥٩ جنيه

    امتلك شقتك الآن في المستقبل سيتي بدون مقدم وتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف أستلام فوري وبأقل سعر في زيزينيا بمقدم10%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية أرضي بحديقة كبيرة في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة أرضي 3غرف ماستر إستلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر شقة 254م استلام فوري بحري موقع مميز الان

    Bright logo image

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٧٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه في جرين سكوير فيو مميز جدا

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين ارضي بحديقه في لافينير

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه في جرين سكوير فيو مميز

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه في لافينير بسعر مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه في لافينير بسعر مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه في لافينير بسعر مميز جدا

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع